Lupa.czBlogynishkam.blog.lupa.cz

Reklama na blogu nishkam.blog.lupa.cz

1. Celoživotní odkaz

Už nemusíte platit za reklamní odkazy každý měsíc! Za 1000,- Kč + dph si na tomto blogu pořídíte odkaz jednou provždy. V každém článku nishkam.blog.lupa.cz je ihned po perexu vyhrazené 1 místo pro komerční reklamu. Reklamní pozice je označena slovem "Reklama", po kterém následuje reklamní text max. délky 100 znaků. Jedna libovolná část reklamního textu (i celý tento text) může být odkazem na Vaše stránky. Například to může vypadat takto:

Reklama: Seminar-CRM - webová aplikace pro organizátory kurzů, seminářů, školení, konferencí

Cena za odkaz je 1000,- Kč + dph. Na rozdíl od běžně kupovaných odkazů si za své peníze pořídíte odkaz, který bude na stránce blogu umístěn "navždy". "Navždy" je omezeno pouze dobou existence tohoto blogu, případně dobou existence cílové stránky.

V případě, že místo slova "Reklama" uvidíte "Komerční odkaz" nebo "Zajímavý odkaz", znamená to, že uvedené reklamní místo je volné a můžete si jej koupit. Například

Komerční odkaz: Seminar-CRM - webová aplikace pro organizátory kurzů, seminářů, školení, konferencí
nebo
Zajímavý odkaz: Seminar-CRM - webová aplikace pro organizátory kurzů, seminářů, školení, konferencí

Stávající odkaz pak bude nahrazen Vaším reklamním textem.

Není možné jednou stanovený odkaz měnit, může být pouze vymazán na žádost objednatele. V případě, že bude třeba vyměnit odkaz za jiný, zaplatíte znova cenu 1000,- Kč + dph. Výměna odkazu je možná samozřejmě pouze na základě žádosti majitele původního odkazu.


2. Odkaz na všech stránkách tohoto blogu

V pravé části všech stránek nishkam.blog.lupa.cz je vyhrazen blok pro 4 pozice komerční reklamy. Každá pozice obsahuje text dlouhý maximálně 100 znaků a stejně jako u celoživotního odkazu, jedna libovolná část reklamního textu (i celý tento text) může být odkazem na Vaše stránky.

Textové inzeráty jsou setříděny dle data objednání - první nahoře, poslední dole.

Cena je 1000,- Kč + dph na 6 měsíců.


Obecná pravidla

Vyhrazuji si právo odmítnout reklamu v případě nevhodnosti cílové stránky nebo textu reklamního odkazu. Máte-li zájem o reklamu na nishkam.blog.lupa.cz, pošlete mi prosím zprávu emailem nebo pomocí kontaktního formuláře. Ve své zprávě nezapomeňte uvést:

  1. zda chcete umístit odkaz na 6 měsíců na všech stránkách blogu anebo celoživotní odkaz v jednom článku. V tom druhém případě uveďte stránku blogu, na které chcete svou reklamu umístit.
  2. adresu Vaší cílové stránky
  3. text reklamy max. 100 znaků
  4. kterou část reklamního textu chcete použít jako odkaz
  5. údaje pro fakturaci: název firmy, příp. jméno, adresa, IČO, DIČ
  6. samozřejmě kontaktní údaje na Vás - email, příp. číslo telefonu